Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 92 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Contracepţie clericalā 
Autor Mesaj
Membru

Mesaj Re: Nicu
5-Acest punct mi-a confirmat ceea ce am simţit la începutul mesajului, că orlandosorin, Pizzaro sau Atheus(15 mesaje pe 24.11.2008) folosesc debordant aceeaşi tastatură.

O impresie greşită, domnule Nicu. Renunţaţi, pentru o clipă, pentru antipatia ce-mi arătaţi şi nu mă asimilaţi indivizilor de mai sus. Cred că merit măcar atâta lucru...

28 Mai 2009, 11:58
Membru

Mesaj Re: Contracepţie clericalā
Referitor la mesajele mele din data ... (n-am stat să le număr) vă reamintesc că era un subiect care a trezit interesul mai multor utilizatori aspect ce a determinat ca numărul mesajelor să crească în egală măsură.
Să recunoaştem că, în general, nu vă prea împiedicaţi de mesaje de-ale mele în fiecare zi. Chiar dacă "răsfoiesc" paginile acestuia destul de des. În general, urmăresc doar anumite subiecte.
O zi bună!

28 Mai 2009, 12:05
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 92 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10